YAŞLILAR HAFTASINDA YAŞLILAR UNUTULMADI.

YAŞLILAR HAFTASINDA YAŞLILAR UNUTULMADI.

Yaşlılar haftası münasebetiyle İlçe Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz protokol eşliğinde engelli ve yaşlı bakım evini ziyaret etti.

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 04 Nisan 2017 tarihinde Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli tarafından açılışı yapılan Engelli ve Yaşlı Bakım evini ziyaret etti. Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz, burada bulunan sakinlerle sohbet etti.

Kanyılmaz: "Sizlerin istekleri bizler tarafından yerine getirilecektir sizler bizlerin baş tacısınız.." dedi.Tüm sakinlerle kısa, kısa, söyleşilerde bulundu. Günün anısına hazırlanan pasta protokol eşliğinde bakımevinde bulunan sakinlerle birlikte kesildi. Çeşitli etkinliklerin ardından yaşlı ve engelli bakım evi tarafından ikramlar yapıldı. İlçe Kaymakamlığı tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı tarafından da tüm sakinlere karanfil verildi...
100 yatak kapasiteli içinde 26 kişinin bakıldığı kurumda 20 çalışan 24 saatte kusursuz hizmet vermekte olduğu görüldü...
 Bu programda  özel ve duygulu anlar yaşandı. 2 yaşlı ve engelli sakinlerin kendi içlerinden geldiği gibi türkülerini söyledi.