Başkan Muhlis Aslan Güven Tazeledi

Şebinkarahisar Şoförler ve Nakliyeciler  Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde mevcut başkan Muhlis Aslan güven tazeledi.


Hüseyin Hüsnü Tekışık Kültür  Merkezi Konferans Salonunda  saat 11:00 da kapalı zarf usulü ile  Muhlis Aslan  ve Ali Murat Kumanlı 'nın aday olduğu seçimde  4 yıldır başkanlığı devam eden Muhlis Aslan yeniden seçilerek güven tazeledi.

228 üyenin bulunduğu 197 kullanılan oy ile bir geçersiz sayılan oyun ardından Muhlis Aslan 114 oy,  Ali Murat  Kumanlı 82 oy alarak mevcut başkan  32 oy farkı ile  yeniden seçildi. Seçimi alan Muhlis Aslan seçmenlerine teşekkür etti.

Şebinkarahisar için başkan olarak her türlü fedakar ve hizmete haır olduğumu üyeleriminde taleplerini yerine getirmeye 24 saat gönüllü hizmet için var olduğunu belirtti.

Başkan Muhlis Aslan şu ifadelerde bulundu. "Sürücü ve nakliyecilerimizin   surunları bulunmakta. Bu sorunları Kaymakamlığımızla Belediye Başkanımızla,  Emniyet Müdürlüğümüz ve  , Jandarma Komutanlığımızla görüşerek  zaman içinde çözüme kavuşturup üyelerimin hizmetinde var olacağıma söz veriyorum. Şebinkarahisar halkı olarak birlik ve beraberliği esas alarak yolumuza devam edeceğiz. Tüm üyelerimize seçime destek veren STK , Belediyemize ve halkımıza teşekkür ediyor saygı  ve şükranlarımı sunarım" dedi.


Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Orhan Bayar, Şerif Şaban Kamburoğlu, Şaban Karadeniz, Dursun Mantarcı, Ergin Cengiz, Murat Koç

Denetim Kurulu Asil Üyeleri  Naim Koç, Fath Fırfır, Cemal Sıvakçı olduğunu bellirtti.

Şebin medya: Gülsen Akyol Mutlu