Hisar Eczanesinin Şebinkarahisar da 50. Yılı Kutlandı.

Hisar Eczanesinin Şebinkarahisar da 50. Yılı Kutlandı.


Şebinkarahisar da 50 yıl önce bu gün sağlık sektöründe hizmet vermeye karar veren Eczacı Fethi Belge açtığı HİSAR ECZANESİ'nin 50 . Yıl kutlaması yapıldı.

Eczane personelleri tarafından anlamlı bir şekilde hazırlanan sürpriz kutlama ile Sayın Belge ve ilçe halkı mutluluk duydu.
Eczacı Fethi Belge Şebin medyamıza yaptığı açıklamada ;sene 1968 İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdim. Aslen Samsun ilindenim. Şebinkarahisar da ve bir çok ilde eczanenin olmadığını gördüm. Bu bölgeye hizmet etmek için eczanemi 50 yıl önce bu gün açarak Şebinkarahisar halkına hizmet vermeye karar verdim. Bu günde ilk günkü gibi heyecanlı ve mutluyum . Burayı çok sevdim. Ben aslında Şebinkarahisar lıyım... Çünkü doğduğum yerden çok doyduğum , huzur bulduğum halkını taşını toprağını sevdiğim Şebinkarahisar ve Şebinkarahisarlılar ile birlikteyim.. Mutluyum.
Bu günü bana yaşatan Sevgili Murat ve Sibel Kırca'ya , kıymetli eşim Mübeccel hanıma ve ilçemiz halkına çok teşekkür eder, nice 50. Yılda hep birlikte olmayı dilerim"dedi.


Şebin medya :Gülsen Akyol Egemen Boran Mutlu