GELEVERA DERESİ, BİRLİK BERABERLİĞİ....

GELEVERA DERESİ, BİRLİK BERABERLİĞİ,

İstanbulda kurulan Gelevera Deresi Çevre Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği 1.'sini düzenlediği "Gelevera Vadisi İftar Programı 1000 kişiye yakın misafirin katılımıyla gerçekleşti.

Merkezi İstanbulda Bulunan Gelevera Deresi Çevre Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Giresun Güce İlçesine bağlı Akılbaba Şantiyesi – Böğürtlenbükünde düzenlemiş olduğu İftar programını 1000 kişiye yakın köylü ve misafirlerin katılımıyla gerçekleştirdi.
İftar programına Güce Belediye Başkanı Sn. Aytekin Geçgel, Mhp Giresun Millet Vekili Adayı Av. Müjdat Öz, Mhp Giresun İl Başkanı Kemal Sezer, İyi Parti Giresun il Başkanı ibrahim Önal, Ak Parti Güce ilçe Başkanı Ahmet Salih Bal, Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya katılarak geceyi onurlandırdı.


Memleket bazında Böğürtlenbükü bölgesinde ilk büyük organizasyon olan programa ilgi yüksekti. Akılbaba şantiyesindeki esnafların ve Bölgede bulunan 7 köy muhtarının da katkılarıyla gerçekleşen program Dernek Başkanı Recep Top (Karayakupoğlu) ve Güce Belediye Başkanı Sn. Aytekin Geçgel'in konuşmalarıyla sonlandırıldı.
Bayram havasında geçen iftar programında birbirini uzun zamandır görmeyen dostların buluşması ve oluşan pozitif ortam için halk, bu tür programların daha çok yapılması gerektiği yönünde görüş bildirdi.