Şebinkarahisarlılar Gebzede 22.Katmer Günündeydiler..

Şebinkarahisarlılar Gebzede 22.Katmer Günündeydiler..

Kocaeli Şebinkarahisarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Katmer Günü etkinliğinde Şebinkarahisarlılar birlik ve beraberlik içerisindeydiler.

Derneğin düzenlemiş olduğu katmer günü pikniğinde bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı kardeş belediye olarak bir arada olmaktan mutlu olduklarını belirtiler.

Organizasyonu düzenleyen Dernek Başkanı Ilhan Avutman 22.Katmer gününe katılan belediye başkanlarına, Dernek yöneticilerine, hemşehrilere teşekkür etti.

Şahin Yılancı yaptığı konuşmada, Şebinkarahisara kazandırılacak birbirinden güzel eserlerin çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Gebze Belediye başkanı Köşker konuşmasında; Meydan projesine katkılarını sunacağını, (yerel seçimlerinden önce pojenin tamamlanacağınıda başkan Yılancıdan teyidini alarak.) Şebinkarahisarın mükemmel bir yer olduğunu dile gitirdi.

Başkan Köşker sosyal medyadan yaptığı paylaşımda;

"Kocaeli Giresun Şebinkarahisar’lılar Derneğinin geleneksel olarak bu yıl 22.sini düzenlediği katmer şenliklerindeyiz... Birlik, beraberlik ve akrabalık bağlarımızın daha da güçlendiği böyle güzel programlarda bizleri buluşturan derneğimiz yöneticilerini yürekten kutluyorum.." dedi

Haber : Şebin Medya