Colonia Park Otel Ünlü Sanatçılara Ev Sahipliği Yaptı

Colonia Park Otel Ünlü İsimleri Ağırladı..

Şebinkarahisar Alucra ve Çamoluk İlçelerinde 9 günlük Kurban Bayramı tatili arasında yapılan festivallerde sahne alan ünlü sanatçılar Colonia Park Otel de konakladılar.

Alucra  Kültür Sanat Festivalinde sahne alan İMERA FERA gurubu , Mustafa Küçük, Şebinkarahisar Kültür Sanat ve Ceviz Festivalinde  sahne alan Resul Dindar,  Orhan Ölmez ve Pop  Müzik Sanatçısı Derya Uluğ  ve  sanatçıların ekipleri Colonia Park Otelde konakladılar. Aynı zamanda otel tarafından ulaşım hizmetleri de sağlandı. 

Colonia  Park Oteli kendi evleri gibi benimseyen sanatçılar ilgi alaka ve hizmetten memnun kalırken, Resul Dindar, "ben bu şehri çok sevdim , Şebinkarahisar beni kaydına alsın ve bu otelde evim olsun " dedi.

Colonia Park Otel sahibi Serdar Kuru ;

"15  mayıs 2015 yılında ilçemizin hizmetine sunduğumuz otelimizde ve bu sene Colania Apart Otel zincirimizle  ünlü sanatçılarımızla birikte siyasi kimliğide taşıyan ünlü sanatçılaerımıza da ev sahipliği yaptık. Biz konaklama adına hizmeti halkımıza vatandaşlarımıza arz etmekten onurluyuz gururlıyuz. Bizleri en çokta onurlandıran müşteri memnuniyeti dir. ve konuklarımızın  kendi evindeymiş gibi rahat ettiklerini ifadeleridir. 

İlçemizde daha evvel yapılan Tamzara Dokuması Sokak defilesinde ise moda ve tekstil dünyasının ünlülerini, Mehmet Erdem, Şebnem Schaefer,  Uğurkan Erez ve   Ara Güler Fotomaraton yarışmalarında ise Türkiyenin Fotograf Sanatçılarını ve Jüri Üyelerini ağırlamaktan gurur duyduk.. 

İşletmemiz değerli müşterilerimizindir. " dedi.. 

Şebin medya: Gülsen Akyol Mutlu