ÖSYM BAŞKANLIĞINDA ŞEBİNKARAHİSAR KALBİ ATTI

ÖSYM BAŞKANLIĞINDA ŞEBİNKARAHİSAR KALBİ ATTI

 

Şebinkarahisardan Anlamlı Ziyaret

 6 Eylül 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  tarafından ÖSYM Başkanlığı’na  atanan Prof Dr.Halis Aygün’e  Şebinkarahisarlılar tarafından anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Siyasi temsilcilerden İl Genel Meclis Üyesi Uğur Eraslan ,STK Temsilcilerinden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Bölük, Esnaf ve Kefalet Kredi Koop. Başkanı Hicabi Gürsoy, Şöforler ve Nakliyeciler  Odası Başkanı Muhlis Aslan,  Ziraat Odası Başkanı  Muhlis Arslan,  Üniversite  Kurma ve Yaşatma Derneği Başkanı Rafet Sarıöz, Dernek üyeleri Cavit İşcan ve Tekin Teker,   İlçe Esnaflarından ( Ak Parti Önceki İlçe Başkanı)  Ahmet Bölük  ve Ümit Üçler, Şenel Dikmen,  MYO Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fatih Aygün,  Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Ali Yaşar Yücel,  Emekli Maden  Mühendisi Ali   İşcan , Altınçevre Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Koç ve Şebinmedya Bölge temsilcisi  DHA muhabiri Gülsen Akyol Mutlu tarafından oluşturulan heyet ile ziyaret gerçekleşti.

Makamında ziyaret edilen  ÖSYM Başkanı Prof  Dr. Halis Aygün , hemşerileri tarafından yapılan  nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti.   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle  ÖSYM Başkanlığına atanmasından dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduğunu,  teveccühleri ve şahsına göstermiş olduğu güvenden dolayı Sayın Cumhurbaşkanına bir kez daha teşekkür ettiğini  sözlerine ekledi.

Şebinkarahisar Heyeti ise , hemşerilerinin çok önemli üst düzey bir kurum olan ÖSYM  Başkanlığı’nın  Prof Halis Aygün tarafından yürütülmesinin  ilçe için büyük gurur taşıdığını ve bu başkanlığın da Şebinkarahisar  gençlerine örnek olacağını  söyledi.

Samimiyet içerisinde gerçekleştirilen nezaket ziyareti iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Şebin medya : Gülsen Akyol Mutlu