İsederi Başkanı Şeker "GİRESUN GABUĞUNU KIRDI........"

BU GÜN''GİRESUN GÜNLERİ'' BAŞLIYOR

İsederi Başkanı Şeker "GİRESUN GABUĞUNU KIRDI........"

"İSTANBUL ESNAF VE SANATKARLAR İŞ ADAMLARI DERNEĞİ(İSEDERİ)OLARAK HER NE KADAR İŞ ADAMLARI DERNEĞİ OLSAK DA TİCARİ,SANAT,SOSYAL,KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE DE İŞTİRAK ETMEYE DESTEK VERMEYE BU TÜR ETKİNLİKLERDE BULUNMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ.

İSTANBUL ESNAF VE SANATKARLAR İŞ ADAMLARI DERNEĞİ(İSEDERİ) OLARAK GİRESUN FEDERASYONU'NUN HER YIL TERTİP ETTİĞİ ''GİRESUN TANITIM''PROGRAMLARINDAN BİRİ OLAN VE BU YIL 12. ' 25-28 EKİM 2018 TARİHLERİNDE YENİKAPI ETKİNLİK ALANINDA DÜZENLENECEK OLAN''GİRESUN GÜNLERİ''ORGANİZASYONUNA DESTEK,KATILIM VE İŞTİRAK ANLAMINDA HER TÜRLÜ VARLIĞIMIZI HİSSETTİRECEĞİZ.

BU ORGANİZASYONDA GÖSTERDİKLERİ GAYRET,KABİLİYET VE TECRÜBELERİNDEN DOLAYI BAŞTA GİRESUN VALİMİZE,FEDERASYONU BAŞKANI Mehmet Kuğu,FEDERASYON BAŞKAN YARDIMCILARINA,YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE,GİRESUN İL,İLÇE KÖY,NAHİYE,SOSYAL, VELHASIL TÜM GİRESUN'U TANITMA,DESTEKLEME SOSYAL DOKUYU GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TAŞIMA MİSYONU ÜSTLENMİŞ TÜM DERNEK,VE FEDERASYONLARA,BELEDİYE BAŞKANLARINA,KAYMAKAMLARA,MUHTARLARA VE TÜM GİRESUNLU'LARA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.

Mustafa ŞEKER
İSEDERİ GENEL BAŞKANI"