ŞEBİN MEDYA HAMİ YILDIRIM İLE BİR ADIM ÖNDE..

ŞEBİN MEDYA HAMİ YILDIRIM İLE BİR ADIM ÖNDE..

Şebinkarahisar Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Hami Yıldırım ŞEBİN MEDYA İstanbul ve Bölgesi haber temsilcisi olarak ŞEBİN MEDYA ya haber desteği verecektir.

Uzun yıllardır Şebinkarahisar haberlerini objektif habercilik anlayışı içerisinde yazılı neşriyatla duyurmaya çalışan, eleştiriyel haberleri ile ses getiren, yerel gazeteciliğimizin haklı gururu Hami Yıldırım ile Şebin Medya yerelden ulusala haberleri ile yine yöremizin sesi olmaya, sizlerle birlikte elele, gönül gönüle, birlik ve beraberliğin örneği olmaya devam edecektir..

Saygıyla duyurulur..

GAZETECİ YAZAR HAMİ YILDIRIM
Gazeteci Hami Yıldırım 1974 yılında Şebinkarahisar - Baltaşı Köyü'nde doğdu. İlkokulu Baltaşı Köyü İlkokulu'nda. orta ve lise öğrenimin Şebinkarahisar'da tamamladı.
1990 yılında yüksek öğrenim için İstanbul'a yerleşti. Kamu Yönetimi ve İşletme eğitimi aldıktan sonra reklam sektöründe faaliyetlerde bulundu.
1995 yılında çalışmaya başladığı matbaa ve reklam faaliyetlerinin yanı sıra 2002 yılında Şebinkarahisar Gazetesi'ni kurdu. İlk ismi Şebinkarahisar Yöresinin Sesi olan gazete 2004 yılından itibaren Şebinkarahisar Haber ismi ile yayın hayatına devam etmektedir.
Hami Yıldırım halen bu gazetenin imtiyaz sahibi ve yazı işleri müdürlüğü görevini sürdürmektedir.