BAŞKAN YILANCI HALKLA İÇİÇE

BAŞKAN YILANCI HALKLA İÇİÇE

Şebinkarahisarlıların gönüllerinde taht kuran Belediye Başkanı Şahin Yılancı, vatandaşlarla içiçe samimi ziyaretlerle, gönül almalarla, istek ve dilek şikayetleri dinleyerek, aksiyonlar, projeler üretmek peşinde koşuyor. Belediye gelirleri, S.T.K ların destekleri, halkın desteği ile Şebinkarahisarı güzelleştirme, kalkındırma peşinde koşuyor.

Belediyeninde İktidar partisinden olması hasabiyle, daha çok yatırımlardan pay alacağını düşünen halk, oyunu Yılancı dan yana kullanıyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde sonuçların ne olacağı şimdiden kestirilemezken, bilinen bir gerçek var ki, O'da Yılancının hemşehrilerine her daim sıcak ilgi ve sevgi temadisini devam ettirmesi..

Yılancı'nın Derneklere karşıda çok ılımlı yaklaşımları olduğu biliniyor, son olarak Türkiye Yardım Sevenler Derneği Şebinkarahisar Şubesi dernek yöneticisi hanımlara eserleri tanıttı..

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan başkan paylaşımda da bulundu..

Yılancı paylaşımında;

"Türkiye Yardım Sevenler Derneği Şebinkarahisar Şubesi dernek yöneticisi hanımlarımıza Belediyemizi,Kent Müzemizi,Millet Bahçesi içerisinde yer alan kütüphanemizi,cami ve şehir hamamımızı tanıttık.Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum." dedi