ŞEBİNKARAHİSARLILAR BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK İÇİN YÜRÜYOR

ŞEBİNKARAHİSARLILAR BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK İÇİN YÜRÜYOR

ŞEBİNKARAHİSAR BELEDİYESİ BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Şebinkarahisar Belediyesi Meclisi Barış Pınarı Harekatı na Destek Deklarasyonu adına tüm meclis üyeleri ile birlikte OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Barış Pınarı Harekatına na Destek Deklarasyonu oylamaya sunuldu.Oy birliği ile tüm partilerin meclis üyelerince kabul edildi.

Belediye Başkan V. Onur Gürsoy , ilçemiz halkıyla birlikte "Barış Pınarı Harekatı"'na Destek ve askerlete moral motivasyon adına Yürüyüşü yapılacağını belirtti

Yürüyüş 18/10 /2019 tarihinde Saat 13 : 00 da Sayın Gürsoy; Fatih Camisinden Hükûmet Meydanına kadar ilçe protokolü ve halkla yürüyüş yapılacağını ifade etti.

BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK YÜRÜYÜŞÜ YAPILACAKTIR.

İlçe Kaymakamı Taner Tengir Barış Pınarı Harekatı adına destek için yürüyüş yapılacağını açıklayarak tüm halkı davet etti

Kaymakam Taner Tengir yaptığı çağrıda ;

"Kahraman Ordumuzun düzenlediği Barış Pınarı Harekâtına destek olmak üzere Kaymakamlığımız ve Belediyemizin organizesinde Cuma Günü namaz sonrası Fatih Camii önünden Hükümet Konağı önüne kadar Bayraklarımız ile destek yürüyüşümüze tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.Biz Türkiyeyiz " dedi.

Şeb.Ajans:G.Akyol Mutlu