Kuduban Veda Etti.

Kuduban Veda Etti.

Doğa Koruma Milli Parklar Giresun Şube Müdürü Ertan Kuduban DKMP Şebinkarahisar Şefliği çalışanlarına veda etti.

Alucra ve Çamoluk ilçelerinde Ziyaretlerde bulundu.

Çamoluk Kaymakamı Efecan Şahin ve Çamoluk Belediye Başkanı Fatih DÜZ 'ü , Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı 'yı ziyaret etti.

Görevinde 26. yılını dolduran DKMP da 16.yılını dolduran Sayın Kuduban'ın tayininin Samsun DKMP Şube Müdürü olarak görev yeri değişince hizmet verdiği bölgeler ve çalıştığı iş arkadaşları /ekipmanları ile vedalaştı.

Orman Bakanlığı nezdinde DKMP çatısı altında Mavi Göl, Kuzalan Şelalesi Kulaklara Tabiat Parkı , mesire alanları Çamoluk Yaban Hayatı Eğitim Merkezi ve daha bir çok alanda turizme kazandırılan Tabiat Pakrlarının oluşumunda imza atarken Şebinkarahisar da bulunan çöplüğün kaldırılarak o bölgeye Belediye İşbirliği içinde TABİAT PARKI yapılması planlandığınıda ifade etti.

Dikmentepe'ye ve Öksürük Tepesi de dahil olmak üzere SEYİR TERASI İLE BİRLİKTE TABİAT PARKININ kazandırılması nın ilçe turizmi adına büyük önem arzettiğinide gider ayak sözlerine ekledi...
Bu bölgede YABAN HAYATININ çok önemli olduğunu yapılan hizmetlere ekip olarak verimli çalışmalar ortaya çıkarıldığını belirtti.Ekip arkadaşlarına teşekkürlerini dile getirdi.
Samsun'da aynı çalışmalara devam edeceğini ve herkesi beklediğini aktardı. .

Şeb Ajans:G.Akyol Mutlu