CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ONURSAL ADIGÜZEL’DEN, ÖZULAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ONURSAL ADIGÜZEL’DEN, ÖZULAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Onursal Adıgüzel, Özulaş Toplutaşım A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek başarılar diledi.

Başkan Göksel Ovacık, Genel Başkan yardımcısı Onursal Adıgüzel’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özel Halk otobüsü sektörüne ve esnafının sorunlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Özulaş A.Ş. yöneticileri ve esnaflarında bulunduğu ziyartte Başkan Göksel Ovacık, sektör olarak önceliğimiz yolcu memnuniyetini sağlarken ,bir yandan da sektörün gündemde öne çıkan sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini anlattı.

Özel Halk otobüslerinin İstanbul Toplu ulaşım sektörü ile ilgili öneminden ve Hizmet kalitesinin sağlanmasında sürdürülebilirliğin önemine değinen Başkan Göksel Ovacık, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve sektörü sürdürebilmek için tüm Özel Halk otobüsü esnafının ödeme sorunlarına acil çözümlerin bulunması gerektiğinin altını çizdi.

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) üst düzey yöneticilerinden olan İstanbul milletvekili Onursal Adıgüzel, Başkan Göksel Ovacık ve yöneticiler ile samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette sektörün sorunlarını yakından takip ettiğini , Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık’tan zaman zaman bilgi aldığını belirterek, sorunların çözümü konusunda tam destek olacağını belirterek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile konuları paylaşacağını söyledi

Şeb.Ajans: Saditoygar