ÇILGINCA AMA İŞE YARAR GÜZELLİK TÜYOLARI

SİZİ BİR YILDIZA DÖNÜŞTÜRECEK 29 GÜZELLİK İPUCU

ÇILGINCA AMA İŞE YARAR GÜZELLİK TÜYOLARI

Diş macunu muhteşem bir güzellik ürünüdür. Akneyle mücadelenin, burnu derinlemesine arındırmanın ve tertemiz bir cilde sahip olmanın ucuz bir yöntemidir. Burnunuzu,tıpkı dişleri fırçalar gibi diş macunu ve diş fırçasıyla “temizleyin”. Cildiniz tertemiz olacak! Dudaklarınız kuruyup çatladı mı? Hiç sorun değil! Dudaklarınızdaki ölü deriden diş macunu ve fırçasıyla arındırarak kurtulun. Evde dişlerinizi kolayca beyazlatmak için diş macunuyla karbonatı karıştırın! Evde çok işinize yarayacak diğer diş macunu tüyolarımıza da bakın, diş macunu hemen her şeyi mükemmel şekilde temizleyen bir üründür!

Evde kuru saçlar için maskeniz yoksa, kırık saç uçlarını köpük kremayla iyileştirin! Kremayı doğrudan saçınıza sıkıp 20 dakika bekletin. Saçınızı yıkadıktan sonra daha parlak ve nemli olduğunu göreceksiniz.

Uykusuzluk ve gece geç vakitlere kadar partilemek yüzünüzün şişmesine neden olabilir ancak endişelenmeyin, sabah sizi capcanlı gösterecek bir maske tarifimiz var! Bu acil durum maskesi için sadece 2 malzemeye ihtiyacınız var: nar çayı ve jelatin. Günde mutlaka 7 saat uyumanız gerektiğini unutmayın!

Dudaklarınız solgunsa, doğal yoldan dolgunlaştırmak için vasabi diğer adıyla Japon turpu kullanın. Vasabiyle yoğurdu karıştırın ve dudaklarınıza uygulayıp bir kaç dakika bekletin.

Sıradaki pratik çözüm aklınızı başınızdan alacak! Krapon kağıdıyla saçlarınızı geçici olarak boyayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kaseye su ve deniz tuzu koyun. Dilediğiniz renkteki katlanmış krapon kağıdını şeritler halinde kesip suyun içine batırın. Daha sonra kağıdı çıkarıp saçınızı bu suyun içine sokup birkaç dakika bekleyin. Sonrasında saçınızı kurumaya bırakın ya da saç kurutma makinesiyle de kurutabilirsiniz, sonuca bayılacaksınız!