ALUCRA BELEDIYESINE VOLVO MARKA GRAYDER KAZANDIRILDI.

ALUCRA BELEDIYESINE VOLVO MARKA GRAYDER KAZANDIRILDI.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar Alucralı iş adamları tarafından belediyeye hizmet verme amaçlı kazandırılan 2.el greyderle ilgili teşekkür konuşması yapti.

Başkan Aybar;

"Herkesin bildiği üzere borçlu bir Belediyeyi devraldık. Borcumuz var diye elimizi kolumuzu bağlayıp vatandaşımıza hizmet etmemezlik yapmadık, yapmayacağız. İmkanlarımız dahilinde ilçemize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Şu anda ilçemizde kaybolan birlik beraberliğin yanında, belediyenin araç ihtiyaçlarını da yeniden tesis ediyoruz. Biz çalışmalarımızı ekibimizle istişare ile yapıyoruz, gönüllere dokunmak istiyoruz. 2005 model, tüm bakımları yapılmış ve çok az saat çalışmış Volvo marka grayder Ankara’dan bugün ilçemize gelmiştir.

Greyderin ilçemize kazandırılmasında şahsım olarak başta meclis üyelerimize, MHP İlçe Başkanımıza, Gönlü Alucra için atan hayırsever Alucra Sevdalısı iş adamlarımıza, Ankara’dan ilçemize nakliyesini yapan Eksen Nakliyatın sahibi Ali İhsan Özdemir bey’e, başarılı olmamız için dualarını esirgemeyen tüm Kadirşinas Alucralılara teşekkürü bir borç bilirim.

Az imkanla çok iş yapmaya çalışıyoruz, emin olun imkanlarımız daha fazla olsa Alucra bu şekilde olmaz, ama biz Alucralılara söz verdik, ne olursa olsun bu memleketi kaderine terk etmeyeceğiz." dedi.

ALUCRA HABER : KADİR BEKİROĞLU