KÖY DERNEĞİNDE ÇİFTÇİ İLE YOLA DEVAM

KÖY DERNEĞİNDE ÇİFTÇİ İLE YOLA DEVAM

ŞEBİNKARAHİSAR KULE KÖYÜ DERNEĞİNDE ABDULLAH ÇİFTÇİ DÖNEMİ BAŞLADI

Şebinkarahisar Kule Köyü Derneği Olağan Genel Kurulu Kartal Belediyesi Hürriyet Mahallesi Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Yapılan genel kurulda divan heyeti belirlenmesinin ardından Dernek faaliyet ve denetleme raporlarının okunması ve ibrasının ardından yapılan seçimde tek liste ile seçime giren Abdullah Çiftçi ve ekibi, oy birliği ile Dernek yeni dönem Başkanı ve yöneticileri olarak seçilmişlerdir.

Yeni Dernek Başkanı Abdullah Çiftçi, desteklerinden dolayı üyelere teşekkür ederek, 10 yıl Derneğe Başkanlık yapan emektar Başkan İmdat Akbaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Abdullah Çiftçi, 2020 - 2022 yılları arasında görev yapacaklarını, genel kurul sonucunun köylerine ve Şebinkarahisar'ımıza hayırlı olsun diyerek birlik, beraberlik içinde hizmetler yapılacağını belirterek tüm hemşerilerine selamlarını gönderdi.

Yoğun bir katılımla Kartal Belediyesi Hürriyet Mahallesi kültür merkezinde gerçekleştirilen Genel kurul toplantısına yoğun katılım sağlayan Dernek üyeleri ile yönetim kurulu ev sahipliği yapan Kartal Belediyesine de teşekkür edildi.

YÖNETİM KURULU
Başkan
Abdullah ÇİFTCİ
Başkan Yardımcısı
Zülal AKAGÜNDÜZ
Muhasip
Dursun Ali AKBAŞ
Genel Sekreter
Emrah AKBAŞ
ÜYE
İdris GÖKTÜRK
ÜYE
Serkan AKAGÜNDÜZ
ÜYE
Umut ADIYAMAN

 

Şeb.Ajans: G.Akyol Mutlu