KNKYZR : " VAKIF & DERNEK BİRLİKTE HAREKETTE "

- Hüseyin Şenel Odacı -

" VAKIF & DERNEK BİRLİKTE HAREKETTE "

"Alucra Vakfı, Dernek Başkanlarıyla birlikte hareket etme kararı alan Süleyman Babayla hedefine yaklaşıyor

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba, önce Dernek Başkanlarıyla toplantı yaptı. Sonra, Eyüp Kültür ve Sanat Merkezinde Alucralıları bir araya getirdi. Daha sonra, Alucra Vakıf merkezinde TBMM Başkan Vekilini misafir etti.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktı

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı, İstanbul’da faaliyette bulunan dernek başkanlarıyla bir araya gelerek yapacakları çalışmaları istişare ettiler.

Alucra Vakfı Yönetim Kurulu, İş insanlarını, Vakfa emeği geçmiş önceki dönem başkanlarını ve Alucralıları düzenlediği programla Eyüp Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya getirdi. Katılımın yoğun olduğu toplantıya Vakıf Mütevelli Üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Eyüp Belediye Başkanı Deniz Köken, İş insanları, Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri, Dernek Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları ve Alucralılar katıldı.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda, Alucra Vakfına kuruluşundan bu güne kadar hizmet etmiş Vakıf Başkanlarına ve İşadamlarına Plaket verildi.

Kültür Merkezinde düzenlenen programdan sonra, Milliyetçi Hareket Partisinin önemli isimlerinden TBMM Başkanvekili İstanbul milletvekili Celal Adan, Beyoğlu ilçesindeki Alucra Vakfını ziyaret etti.

Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba Alucra Vakfında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vakfın çalışmalarından bahsetti. Alucra Vakfı yerel bir Vakıf değil artık büyük işler başaran güçlü bir STK olduğunun vurgusunu yaptı.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı’nın Süleyman Baba döneminde yaptığı çalışmalar ve aldığı kararların arkasında duran dernek başkanlarıyla birlikte hareket etmeleri, Alucra Vakfını önemli bir konuma getirmiş olduğu görülüyor.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının düzenlemiş olduğu programa, Vakıf Mütevelli Üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'de katıldı.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıEyüp Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının düzenlemiş olduğu programa, Vakıf Mütevelli Üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin yanı sıra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken'de katıldı.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Vakfı Yönetim Kurulu, İş insanlarını, Vakfa emeği geçmiş önceki dönem başkanlarını ve Alucralıları düzenlediği programla Eyüp Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya getirdi.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken'e hediye taktim etti.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba, Vakıf Mütevelli Üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'ye hediye taktim etti.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba ve Vakıf Mütevelli Üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Alucra vakfına hizmet etmiş başkanlara ve iş insanlarına plaket verdiler.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktı Milliyetçi Hareket Partisinin önemli isimlerinden TBMM Başkanvekili İstanbul milletvekili Celal Adan, Beyoğlu ilçesindeki Alucra Vakfını ziyaret etti.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıTBMM Başkanvekili İstanbul milletvekili Celal Adan, Alucra Vakfında konuşma yaptı.

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktıAlucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba Alucra Vakfında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vakfın çalışmalarından bahsetti

Alucra Vakfı hareketli bir haftayı geride bıraktı."

" Hüseyin Şenel Odacı "