Uyarı
  • JUser: :_load: 117 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Şebin Medya'dan NTV televizyonu ziyareti..

Şebin Medya yönetim kadrosu Ulusal haberciliğin lider ve Medyanın öncü kuruluşu NTV televizyon kanalını   ziyaret etti.

 

Ziyarete Şebin Medya Genel yayın yönetmeni   Güven Gürbüz, Haber Müdürü Sadi Toygar ve Halkla ilişkiler ve reklam müdürü Metin Ruşen katıldı.

Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü öğrencilerinden Şebinli genç isim Gürhan Gürbüz'ün objektifi ile resim karelerine alınan ziyaret NTV haber istihbarat müdürü Ali Güven ‘in medyamızı aydınlatıcı bilgileri ile değerini ve anlamını buldu.

Ziyarette NTV kanalının göz kamaştırıcı haber stüdyosu Şebin Medya nın objektifine girdi. Ulusal Medyanın duayenlerinin görev aldığı dev bir kuruluşa ilk ziyaretini gerçekleştiren Şebin medya yı Sevecen, sempatik ve hoş tavırları ile karşılayan Haber Müdürü Ali Güven ile yapılan görüşmede medyacılık üzerine görüş ve önerileri alındı.

NTV Haber Müdürü Ali Güven, hangi tür haberlerin ulusal basında haber değeri bulacağından, yöremizin   habercilik alanında daha neler yapması gerekeceğinden,   Şebin Medya nın hatrı sayılır bir okuyucu kitlesine ulaşmasındaki başarısından,   beğenilerinden, eleştirilerinde ve önerilerden bahisle hoş sohbet bir ortamda gerçekleşen ziyarette Şebin medya ailesininde gelecekte izleyeceği haber kalitesi ve yayıncılık ilkeleri hakkında aydınlatıcı ve bilgilendirici oldu.

Ulusal Medya ziyaretlerinden ilkini NTV gibi saygın bir kuruluşta ve onun değerli haber müdürü Ali Güven ile gerçekleştirmekten büyük bir haz ve mutluluk duyan yönetici kadromuz NTV nin başarılı çalışmalarını tebrik ile değerli Haber Müdürü Ali Güven’e teşekkürlerini arz ederek NTV den ayrıldılar.

 

Tamamen gönüllülük esasına dayanan ve kendi dar ve kısıtlı imkanları ile yöresinin haberlerini   ağırlıklı olarak kendisi üreten Şebin Medyamızın, gelecekte de daha büyük adımlar atmak üzere değerli hemşehrilerinin maddi ve manevi destekleri ile büyüyeceğine inanıyoruz.

Şebin Medya ya yöremizin değerli medya kuruluşularının   yayınlarında yer ve değer verilmesinden ve ayrıca yöre sanatçılarımızın medyamıza gösterdikleri ilgi vealakalarından duyduğumuz memnuniyeti , ve teşekkürlerimizi arz ederken, Ulusal medyanında   Minik Şebin Medya mızın küçük adımlarla bir gün yöresinin yükselen sesi olmak üzere büyümeye namzet olması yönünde   destek, öneri, eleştiri, yönlendirici, bilgilendirici görüşlerinden istifade ile ilgi ve alakalarının artarak devam etmesini arzuluyoruz.

Haber :   Şebin Medya - Şebincan Cevizkale